Forum pszczelarskie- pasieka wędrowna
Regulamin •  FAQ •  Szukaj •  Użytkownicy •  Stats •  Rejestracja •  Zaloguj •  Galeria •  Download
 

Forum pszczelarskie - Pasieka Wędrowna
Forum pszczelarskie - Pasieka Wędrowna - Warunki Rejestracji

Oświadczenie Administratora

"Oświadczam, że na TYM FORUM nie będzie nigdy ingerencji w treść postów. Każdy powinien mieć pełną swobodę wypowiedzi, dlatego też żaden post nie zostanie usunięty."1. Zasady ogólne

Prosimy by na Forum* NIE publikować treści o charakterze obraźliwym oraz uznawanych przez prawo za nielegalne/karalne. Szczególnie potępiamy propagowanie takich nękających internet patologii jak pornografia czy sieciowe chuligaństwo.

Treści i symbole naruszające Regulamin lub prawo są zakazane zarówno w postach, jaki i sygnaturach, podpisach, awatarach i innych widocznych dla innych Użytkowników miejscach.

Oprócz wymienionych, na Forum obowiązują zasady netykiety. Ze zwyczajowych przepisów netykiety największy nacisk kładziemy (i prosimy innych o to samo) na:

- życzliwość i tolerancję dla poglądów innych Użytkowników
- kulturalny, staranny i precyzyjny język postów
- unikanie PISANIA WERSALAMI
- unikanie postów, które nic nie wnoszą merytorycznie do dyskusji

Posty łamiące powyższe punkty regulaminu będą przenoszone do działu "Śmietnik czyli OFFTOPIC".2. Publikacja nowych wiadomości i tematów

Nazwy tematów powinny ułatwiać zrozumienie, o czym jest dany wątek. Powinny także być zakładane w odpowiednim dziale. Jeżeli odpowiedni dział nie istnieje, należy zgłosić administratorowi zapotrzebowanie na niego w dziale "Uwagi i Komentarze". Przed stworzeniem tematu trzeba upewnić się, czy nie był już poruszany wcześniej.

Prosimy o pisanie w sposób zrozumiały i możliwie zwięzły. W miarę możliwości namawiamy również do pisania gramatycznie i w zgodzie z ortografią - Forum obsługuje polskie znaki, można więc śmiało ich używać.

Polecamy dobrą metodę pisania wiadomości - przez opublikowaniem jeszcze raz ją przeczytać, sprawdzić poprawność wszystkich nazw i działanie hiperłączy. Należy również rozważyć długość cytatów - wybierać tylko te, do których się bezpośrednio odnosimy. Zasada ekonomii jest na Forum bardzo ceniona - starajmy się ograniczać niepotrzebnie długie wiadomości oraz sygnaturki.


3. Użytkownicy

Prosimy o nie rejestrowanie się po kilka razy z różnymi nickami. Stanowi to niepotrzebne zaśmiecanie bazy danych. Jeśli ktoś zapomni hasła może kliknąć na link "Zaloguj" (znajdujący się w głównej belce nawigacyjnej tuż pod logo Forum) i stamtąd wybrać link "zapomniałem hasła". Takie postępowanie poskutkuje wyzerowaniem dotychczasowego hasła a użytkownik dostanie mail z dalszymi wskazówkami na podany podczas rejestracji adres.

Administrator Forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników, a tym samym nie może być pociągnięty do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

Często zadawane pytania (FAQ)

* wyraz Forum odnosi się w całym tekście regulaminu do Forum Pszczelarskiego Pasieka Wędrowna.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by geman

Sprzedaż miodu z własnej pasieki. Gwarancja jakości!!!

Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9