Forum pszczelarskie- pasieka wędrowna
Regulamin •  FAQ •  Szukaj •  Użytkownicy •  Stats •  Rejestracja •  Zaloguj •  Galeria •  Download

Poprzedni temat :: Następny temat
Cezary Kruk kupi literaturę pszczelarską
Autor Wiadomość
Cezary Kruk

Wysłany: 01.07.17, 12:02
Cezary Kruk kupi literaturę pszczelarską

Cezary Kruk Puławy 28 czerwca 2017 r.
24- 100 Puławy, ul. Kaniowczyków 15/5
Tel. 518-482-726
Mail: cezarykruk2@wp.pl, apis.polonia@wp.pl

Literatura Pszczelarska
Książki, czasopisma, jednodniówki, plakaty, foldery

Uprzejmie informuję, że kupuję książki i czasopisma pszczelarskie. Wszystko co było wydane o pszczołach w języku polskim oraz we wszelkich innych językach. Najbardziej zależy mi na zgromadzeniu wszystkich numerów „Bartnika Postępowego”. Zależy mi też na kupnie książki Walentego Kąckiego z 1614 roku. Była to pierwsza drukowana książka o pszczołach w języku polskim i języku słowiańskim. Miała 5 wydań. Chcę kupić wszystkie 5 wydań.
Często zdarza się, że pszczelarz umiera a jego biblioteczka pszczelarska jest wyrzucana lub idzie na makulaturę. Ja z makulatury zdobyłem cudem książkę Onufrego Czyńki.
Proszę pszczelarzy o kontakt. Proszę o przedstawienie oferty sprzedaży starej literatury pszczelarskiej.
Tak jak napisałem oprócz literatury polskiej interesuje mnie literatura pszczelarska z całego świata. Ze wszystkich języków. Nawet literatura w języku chińskim i japońskim! Także wszystkie czasopisma, ulotki, plakaty, jednodniówki. Wszystko co jest napisane o pszczołach.
Z poważaniem
Cezary Kruk
Tel. 518-482-726

Cezary Kruk

Wysłany: 02.07.17, 12:44
Centralne Archiwum Literatury Pszczelarskiej Cezary Kruk

Witam!
Przed chwilą moje Centralne Archiwum Literatury Pszczelarskiej wzbogaciło się o książkę o której marzyłem.

Książka Walentego Kąckiego „Nauka o pasiekach”. Książka z 1614 roku. Reprint z 1981 roku. Stron 36

Pozdrawiam serdecznie

Cezary Kruk
Tel. 518-482-726

Odpowiedz do tematu